Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka prodána

1. 7. 2006

Jako první se s námi rozloučila fenka "Caruso", dnes Karin, která odjela směrem k Nymburku. Z nových majitelů jsem měla velice dobrý pocit, protože se nad ní rozplývali úplně všichni. Snad jim to vydrželo i po té, co poznali, co je to za rošťáka:-)

Druhá odjela fenka "Flíček", dnes Sheylla, a opět si na nové majitele nelze stěžovat. U nových majitelů má i psího kamaráda, takže jí rozhodně nemohlo být v prvních dnech smutno :-)

Další nás opustil pejsek "Pískle", dnes Darwin, kterého si odvezla jeho vlastní kmotra Julča a naštěstí jen do Semil, takže věřím, že se s ním zase brzo setkám :-)
Tady si už vůbec nelze stěžovat a i zde má svého psího kamaráda, kokra Nikiho.

Nejmladší, poslední narozná, fenka "Štístko", dnes Mandy, odjela směrem na Rychnov nad Kněžnou. Sice o trochu později, ale přeci. I přesto, že má kýlu, si ji majitelé odvezli s nadšením, protože faktem je, že tato kýla jí ani trochu neubírá na temperamentu :-)

Poslední pejsek, který nám zůstal až do 10.týdne věku, nám už velice přirostl k srdci a začínali jsme si zvykat i na fakt, že nám zůstane. Původní nová majitelka se na nás vykašlala a do posledního dne nám vůbec nedala vědět, že ho nechce, takže shánění nového majitele bylo už obtížnější. Ale nakonec se povedlo a i pejsek "Průzkumník", dnes Jonáš, odjel směrem za Jablonec nad Nisou. I on bude mít staršího kamaráda a tady je vůbec výhoda, že i stejné rasy, takže stesk po mámě zažehná kamarád Gaston :-)